Archiwum
   home / archiwum

[]   Nowy program Akme+USB Driver-1.3.2.6-v1.3
Pojawił się nowy program do obsługi sterowników Akme w WERSJI 1.3. Zmiany dotyczą obsługi programu (m.in. Automatyczne łączenie) i są kompatybilne z obecnymi sterownikami Diego w wersji 1.3.

[]   Nowe programy Bingo M/S
Pojawiły się nowe programy do obsługi sterowników Bingo M/S. Zmiany dotyczą obsługi programu i są kompatybilne z obecnymi sterownikami.

[]   Praktyczne porady dla montażystów Akme
Firma KME opracowała dokumentację z praktycznymi poradami dla montażystów systemów wtrysku gazu Diego/Akme.

[]   DIEGO - sekwencyjny wtrysk gazu
Sterownik sekwencyjnego wtrysku gazu w fazie lotnej DIEGO jest urządzeniem zaprojektowanym do zastosowania w samochodach posiadających zaawansowane systemy diagnozy układu zasilania benzyną (OBD2, EOBD). Niewielkie rozmiary obudowy oraz wygodne umiejscowienie uchwytu mocującego ułatwiają montaż pod maską samochodu. Sterownik może współpracować z ośmioma sekcjami wtryskiwaczy benzynowych oraz z wieloma rodzajami wtryskiwaczy gazowych m.in. Matrix, Valtek, Keihin, etc. Pracuje także prawidłowo w samochodach bez sekwencji wtrysków oraz z rozwiązaniami pośrednimi (półsekwencja etc.).

Sterownik został całkowicie zaprojektowany przez Dział Badań i Rozwoju KME.

  SIMpad Siemens SL4
Nowoczesne urządzenie przenośne z systemem operacyjnym Windows CE przydatne przy konfiguracji urządzeń gazowych. Dostępne wersje programów dla sterowników Lambda: BINGO-S, BINGO-M oraz sekwencyjnego wtrysku gazu: DIEGO.


  Prezentacja
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w prezentacji.

W najbliższym czasie podamy termin kolejnej prezentacji z odpowiednim wyprzedzeniem. Prosimy o śledzenie zmian na naszych stronach internetowych. Prezentować będziemy systemy elektroniczne do samochodowych instalacji gazowych, w tym:
-sekwencyjny wtrysk gazu DIEGO
-zintegrowany system lambda BINGO-S
-system lambda do monowtrysków BINGO-M.


  KOMIS - nowy dział witryny internetowej
W ofercie KME znajdują się również urządzenia diagnostyczne innych firm zarówno fabrycznie nowe, jak i używane po regeneracji. Zapraszamy do odwiedzin sekcji KOMIS.


  Czujnik poziomu gazu PW1
Podczas targów Stacja Paliw 2003 odbyła się oficjalna premiera czujnika poziomu gazu PW1 produkowanego przez KME.
Czujnik PW1 jest odpowiednikiem czujnika 9-cio progowego (o rezystancji 30-0,1k np. AEB1050) i pasuje do różnych wielozaworów m.in. Landi Renzo, Emer oraz po niewielkiej modyfikacji do Tomasetto.
Nadruk na czujniku poziomu gazu może byc dostosowany do potrzeb klienta. Czujnik sprzedawany jest w pakietach po 20, 50 i 100 sztuk, każdy indywidualnie zapakowany z wiazką przewodów i instrukcją montażu oraz w paczkach zbiorczych po 500 niesortowanych kompletów.


  CReader OBD II - czytnik i kasownik kodów błędów
KME wprowadza na polski rynek rewelacyjny produkt do odczytu i kasowania kodów błędów w samochodach wyposażonych w 16-pinowe złącze diagnostyczne standardu OBDII.
Niewielkie urządzenie (wymiary 6 x 3 x 2cm) potrafi odczytać kody błędów, które zapamiętał sterownik w samochodzie. Po ich trzykrotnym wyświetleniu zostają wykasowane. Za pomocą kabla przedłużającego można dotrzeć do złącza umieszczonego w niewygodnym miejscu.
Do CReadera dołączona jest polska instrukcja użytkownika zawierająca tabele kodów błędów - wszystkich ściśle zdefiniowanych przez standard oraz część specyficznych kodów producentów pojazdów. Obejrzyj ulotkę.Infolinia i pomoc techniczna: 0801 563 563 lub 0801 KME KME

*Połączenia z telefonów stacjonarnych z terenu Polski. Koszt minuty połączenia to koszt jednego impulsu w rozmowie lokalnej.
Z telefonów komórkowych i połączenia zagraniczne: 0048 422 999 139
KME Sp. z o.o. - ul. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus 103a, 91-222 Łodź, tel +48 (42) 611 00 26, fax +48 (42) 611 82 52, http://www.kme.eu
[english version]   kuferek